LIST INTENCYJNY

Niniejszym Informujemy, o podjęciu współpracy pomiędzy firmą WaveNet Sp z o.o. i Integreen Sp. z o.o. w zakresie projektów telekomunikacyjnych dotyczących 5G Smart City Solutions oraz systemów i rozwiązań technologicznych pozwalających na zastosowania ogniw fotowoltaicznych jako źródeł energii wykorzystywanej przy instalacjach oraz masztach produkowanych przez WaveNet Sp z o.o.

Liderzy rynku jakimi są WaveNet i Integreen, nawiązali współprace dotyczącą systemów i rozwiązań technologicznymi dotyczących ekologicznych źródeł energii. Pozyskane energia elektryczna będzie służyła jako zasilanie pomocnicze, które w ekologiczny bezpieczny sposób pozwoli na utrzymania stacji bazowych jak i innych instalacji teleinformatycznych oferowanych przez WaveNet Sp. z o.o. operatorom sieci komórkowych w kraju jak
i za granicą. 

WaveNet specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów z zakresu instalacji nisko i średnioprądowych,
a także, proponuje wszechstronne rozwiązania w zakresie budowy i utrzymania sieci GSM/UMTS/LTE i 5G. Posiadamy własne Laboratorium Badania Pól Elektromagnetycznych (LBPEM). Produkujemy konstrukcje stalowe, wieże telekomunikacyjne oraz wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje przemysłowe i budowlane. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz stosowne certyfikaty.” – mówi Mariusz Minasiewicz – Wiceprezes Zarządu

WaveNet: Przykładowe projekty i realizacje dla Warszawy

Metro Warszawskie Linia I

Jako pierwsi i jedyni w Polsce zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy instalację dla operatora telefonii komórkowej  PLAY  na całej długości linii Metra Warszawskiego (pokrycie zasięgiem zarówno stacji peronów jak i tuneli).

Rozbudowa sieci telekomunikacyjnej dla pozostałych 3 operatorów (Orange, T-Mobile, Polkomtel) na 4 ostatnich stacjach metra.

Rozbudowa systemu łączności metra dla odcinka A18/B18 (Plac Wilsona) do A23 (stacja Młociny): łączność radiowa, światłowodowa, telefoniczna. Wykonanie dokumentacji technicznej dla Metra Warszawskiego.

Zakres prac: projekty budowlane, elektryczne, transmisyjne wraz z budową, pomiary PEM.

Metro Warszawskie Linia II

Kolizje techniczne stacja C09 Rondo Daszyńskiego (przebudowa istniejącej sieci kablowej na nową w oparciu
o światłowody i kable miedziane) na zlecenie AGP Metro.

Lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Zakres prac: instalacja wewnętrzna (pod klucz) dla wszystkich operatorów telefonii komórkowej (projekty, budowa, pomiary PEM). Łącznie ponad 100 anten wraz z okablowaniem, miedzy innymi światłowodowym.

Tunel Wisłostrady

Zakres prac: budowa systemu repeterowego łączności radiowej z użyciem kabla promieniującego z PSP, łączącego Policję z Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Komenda Główna Policji

Zakres prac: wykonanie ekspertyz technicznych, projektów budowlanych oraz instalacji 72 stacji cyfrowych PMR wraz z pomiarami PEM, budowa systemu DMR dla Głównej Komendy Policji na sprzęcie Motorola.

Modernizacja i rozbudowa stacji GSM/UMTS/LTE

Obecnie realizujemy w Warszawie prestiżowy projekt dotyczący wymiany urządzeń na stacjach nadawczych telefonii komórkowej dla Huawei Polska. Huawei jest jednym z dwóch wykonawców firmy Networks, która postawiła sobie za cel stworzenie najlepszej sieci komórkowej w naszym kraju.

Integreen Sp z o.o. to lider na rynku polskim w oferuje szyte na miarę i przemyślane instalacje fotowoltaiczne, które w optymalny sposób wpłyną na bilans energetyczny klienta znacznie obniżając koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa i generując realne oszczędności.

„Misją Integreen jest znalezienie dla klienta optymalnego rozwiązania, które zasili jego biznes w tanią, czystą i bezpieczną energię oraz przeprowadzenie go przez cały proces inwestycyjny. Jesteśmy integratorem, który przeanalizuje potrzeby klienta, oceni jego bilans energetyczny, profil zużycia energii, sprawdzi dostawców i taryfy, z których korzysta firma oraz możliwość zainstalowania własnej elektrowni fotowoltaicznej” – mówi Prezes Zarządu Pani Jadwiga Święcicka

Strony oświadczają, że nawiązana współpraca przyczyni się do większego rozpropagowania rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce jak i za granicą. Obopólnym celem spółek jest stworzenie inteligentnych systemów, które poprzez zastosowanie technologii fotowoltaicznych staną się nieodzownym elementem Ekologicznego systemu Smart City, nad którego zastosowaniami jak i rozwiązaniami wspólnie pracują.